Lost Ark się stacza. Nawet weterani odwracają się od gry

Dodany przez guru 6 miesięcy temu
44 9122
Lost Ark się stacza. Nawet weterani odwracają się od gry

No i co z tego, że Lost Ark Online ma 780,000 graczy online (prawie 200 tysięcy więcej niż jeszcze dwa tygodnie temu), jeśli większość tej “imponującej” liczby stanowią BOTY.

Amazon Games stara się oczywiście walczyć z tym procederem, ale na razie jest to walka z wiatrakami. Dodatkowe ograniczenia + banhammery nic nie pomagają. Mija kilka dni, a oszuści wracają do czynnej zabawy ze zdwojoną siłą.

Boty to obecnie największy problem Lost Ark Online i główny powód spadającej oceny gry na Steamie. Obecnie jest to tylko 67% pozytywnych recenzji.

Najgorsze jednak, że negatywne oceny pochodzą w większości od weteranów Lost Arka, którzy spędzili tutaj setki, a czasami nawet tysiące godzin.

Lost Ark zaczyna tracić swoich najwierniejszych fanów. Nawet oni nie mogą zostać obojętni do tego, co się obecnie dzieje na serwerach.

Zobaczcie tylko na przykładowe wpisy + liczbę godzin tych “recenzentów”. 

Boty i handel prawdziwymi pieniędzmi to ogromny problem i pomimo obietnic, nie robi się nic, aby rozwiązać ten problem. Kupowanie złota od zewnętrznych sprzedawców jest około 5 do 7 razy bardziej efektywne.

Zaczęło się dość szumnie, ale od premiery gra tylko się pogorszyła. Najgorszy wątek fabularny w jakiejkolwiek grze, w którą grałem (praktycznie nie ma walki w RPG akcji??). Gra jest tak przepełniona botami, że w ciągu pierwszych 15 godzin gry nie zobaczysz więcej niż 1-2 prawdziwych ludzi. Nie masz realistycznego sposobu na grę ze znajomymi, ponieważ RNG (lub portfel) dyktuje Twoje postępy. Absolutnie wszystko w grze znajduje się za zaporą lub ograniczeniem czasowym, abyś mógł wydawać pieniądze lub marnować mnóstwo czasu. Ogólnie rzecz biorąc, gra to jak gra mobilna Gacha, w której logujesz się, wykonujesz pewne obowiązki i wylogujesz się.

Gra, której ekonomia jest obciążona przez boty, sprzedawców złota... Dopóki nie zrobi się w tym nic znaczącego, nie instalujcie Lost Ark

Chociaż gra jest silna, zaczyna się czuć, że jest źle zarządzana. AGS/SG podjęło pewne zagadkowe decyzje dotyczące botów, RMT i postępów w zakresie treści/graczy. Wczesna komunikacja była słaba, poprawiła się. Nie polecam

Uwielbiam grę i zawartość, ale… Amazon nie może rozwiązać problemu związanego z graczami i botami RMT. Zakazują VPN, zakazują regionów, zakazują niewinnych graczy, ale nie wpływają na te RMT i boty. Świetna gra, ale zła gra.

Symulator bota

Gra jest zalana botami, dosłownie 500k graczy to boty i AGS nic z tym nie robi…

75% graczy to boty

 


44 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube