Lost Ark umiera?! Amazon Games połączy cały europejski region

Dodany przez guru 10 miesięcy temu
12 3524
Lost Ark umiera?! Amazon Games połączy cały europejski region

Liczby nie kłamią. Lost Ark Online z każdym miesiącem, baa, każdym tygodniem notuje coraz gorsze wyniki. Obecnie na serwerach obserwujemy około ~30 tysięcy osób online, co stanowi… 97-procentowy spadek aktywnych graczy (względem premiery).

Amazon Games doszło więc od wniosku, że Europa nie potrzebuje już podziału na serwery Europy Środkowej i Europy Zachodniej.

Dlatego jeszcze tego lata (podobno w sierpniu) oba regiony zostaną połączone w jeden. Ma to zapewnić lepsze, zdrowsze warunki do grania. 

Więcej TUTAJ.

Jeszcze tego lata planujemy przeprowadzić fuzję regionów, aby połączyć Europę Zachodnią z Europą Środkową. Wiemy, że gracze prosili o połączenie regionów, a nasze zespoły w Amazon Games i Smilegate RPG obecnie budują komponenty, które to umożliwią.

Gdy zbliżamy się do fuzji regionów, nasz zespół pracuje nad określeniem pełnej polityki, podobnej do planu, który opublikowaliśmy podczas ostatniej rundy łączenia serwerów. Dołożymy wszelkich starań, aby informować Cię na bieżąco i udostępnić plan, gdy tylko zostanie sfinalizowany.

Podobnie wiemy, że gracze na niektórych serwerach o mniejszej populacji pytali o fuzję serwerów. Po sierpniowym połączeniu regionów zaczniemy identyfikować serwery wymagające połączenia.

Przypominamy, że początkowo Lost Ark wystartował tylko z EU-Central, ale ze względu na gigantyczne zainteresowanie i jeszcze większe kolejki, zdecydowano się otworzyć region EU-West.


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube