Lost Ark w kwietniu zaprosi Was na Hanumatan Level 6 Guardian Raid!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
17 1536
Lost Ark w kwietniu zaprosi Was na Hanumatan Level 6 Guardian Raid!

Amazon Games kontynuuje trend regularnego dostarczania nowej zawartości dla graczy Lost Ark na zachodzie a teraz wydawca poinformował, że kwietniowa aktualizacja Lost Ark zadebiutuje na serwerach w przyszłym tygodniu w środę, 12 kwietnia!

Kwietniowa aktualizacja wprowadzi Hanumatan Level 6 Guardian Raid, przynosząc nowe starożytne akcesoria do Lost Ark. W Hanumatan Guardian Raid, gracze muszą zmierzyć się z Hanumatan, Solar Guardian, który obudził się ze swojego długiego snu, zamierzając wyeliminować całą ludzkość z Arkesii. Wyzwanie Hanumatana w Guardian Raid będzie wymagało od graczy posiadania Item Level 1540.

W aktualizacji pojawi się również tryb Brelshaza Hard Mode, który zwiększa trudność i nagrody za wciągający i wymagający 8-osobowy Brelshaza Legion Raid. Brelshaza Hard Mode będzie wymagał poziomu przedmiotów 1540 dla bram 1 i 2, 1550 dla bram 3 i 4 oraz 1560 dla bram 5 i 6. Tryb ten wprowadza również wiele nowych wyzwań i mechanik, wraz z możliwością zdobycia starożytnych akcesoriów.

Ponadto kwietniowa aktualizacja otwiera darmowe i premium poziomy Ark Pass Season 3, a także nowe wydarzenia postępu, kilka poprawek oraz inne, drobne zmiany. Szczegóły tutaj.


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube