Lost Ark zwalnia tempo

Dodany przez guru około miesiąc temu
15 3055
Lost Ark zwalnia tempo

Sytuacja Lost Ark Online jest zupełnie odwrotna do wspomnianego wcześniej Blade & Soul. Ten MMORPG rozwija się w zawrotnym tempie i praktycznie co miesiąc dostajemy jakieś nowe kontynenty, rajdy, instancje, rajdy, funkcje lub systemy.

Ale to się teraz zmieni. Ze względu na ostatnią konferencję LOA ON oraz mnóstwo systemów (również systemów end-game), które zawitają wkrótce do gry, Amazon Games zdecydował się zwolnić tempo, aby mieć pewność, że wszystko zostanie sprawdzone i odpowiednio “przerobione” pod zachodnich graczy Lost Ark Online.

W następnym miesiącu zostanie opublikowany dokładny plan rozwoju Lost Ark Online (zgodnie z ostatnimi nowinkami), jednak do końca wakacji raczej nie spodziewajcie się żadnych spektakularnych nowości. Dopiero od września Amazon Games ruszy z kopyta.

Jesteśmy podekscytowani możliwością udostępnienia aktualizacji planu działania obejmującej nową zawartość wraz z nowymi najazdami, aktywnościami, przygodami i kolejną ewolucją end-game Lost Ark.

Ponieważ jest to gra globalna, obecna na całym świecie i posiadająca różnych wydawców, komunikacja może różnić się w zależności od regionu świadczenia usługi. 

Dlatego wolimy poczekać, aż otrzymamy potwierdzenie planów, niż opóźniać lub stawiać oczekiwania, które okażą się niespełnione. Naszym celem zawsze jest dostarczanie zawartości tak szybko, jak to możliwe, ale musimy zrównoważyć postęp graczy na Zachodzie oraz sposób ułożenia systemów z punktu widzenia Korei.

Więcej przeczytajcie TUTAJ.


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube