LOTRO darmowy od 10 września!

Dodany przez guru ponad 12 lat temu
6 5079

Kilkadziesiąt minut temu w sieci pojawił się "gorący" news na temat bardzo popularnego MMO - Lord of the Rings Online. Dowiadujemy się z niego, że już 10 września nastąpi szumnie zapowiadana "transformacja" z modelu Pay-To-Play na Free-To-Play

 
Zamknięte testy "darmowego" LOTRO trwają od początku czerwca. Gracze z całego świata przemierzają Śródziemie w poszukiwaniu błędów i niedociągnięć, tak aby oficjalna premiera odbyła się bez przykrych niespodzianek. 
 
Jeśli chcesz dołączyć do grona beta-testerów, wystarczy udać się pod ten adres i postąpić według podanych wskazówek. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to powienieneś otrzymać specjalny klucz, dzięki któremu staniesz się pełnoprawnym członkiem CBT. Śpieszcie się, bo liczba kluczy jest ograniczona.
 
Wracając do tematu, nie dajcie się nabrać na hasło "Free-To-Play", bo dostęp do wszystkich opcji gry otrzymają jedynie te osoby, które regularnie będa płacić określoną kwotę. "Darmowi" gracze będą musieli się pogodzić się z wieloma ograniczeniami. Utrudnienia będą głównie dotyczyć limitu postaci na serwer i posiadanego złota, więc nie ma tragedii. Maksymalny poziom dla wszystkich rodzajów kont (Free, Premium i VIP) jest taki sam czyli 50. 
 
Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Lord of the Rings Online
 

6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube