Love O2O to chińska komedia romantyczna o parze spotykającej się w MMORPG-u

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
3 6763
Love O2O to chińska komedia romantyczna o parze spotykającej się w MMORPG-u

Na łamach portalu pojawiają się newsy dotyczące seriali animowanych, zwykłych seriali, książek, komiksów, czy filmów związanych w jakiś sposób z tematyką MMO. Wśród tego typu dzieł nie brakuje jednak takich, które faktycznie mają realne powiązania z MMORPG-ami. Przykładem tego może być chińska komedia romantyczna o tytule Love O2O.

Love O2O powstało w 2016 roku i jest dostępne na Netflix. Co prawda nie Netflix Polska, ale kto wie – może niedługo będzie można zobaczyć ten serial również z rodzimymi napisami. Czy warto? Ciężko ocenić. Mamy dwójkę bohaterów, romans i MMORPG w tle, więc może komuś się to spodoba.

Opis z Wikipedii:

Bei Weiwei (Zheng Shuang) to bogini wydziału informatyki, która wyróżnia się na studiach. Aspiruje do bycia twórcą gier online i używa nicku Luwei Weiwei w internetowej grze RPG A Chinese Ghost Story. Po tym, jak rzucił ją jej internetowy mąż, Zhenshui Wuxiang, zaczepił ją najlepszy gracz na serwerze, Yixiao Naihe, który zasugerował, aby wzięli ślub, aby oboje mogli wziąć udział w konkursie dla par w grze. Nowo powstała para od przeżywa razem wiele przygód w grze.

Jednak Wei Wei nigdy nie spodziewała się, że prawdziwą tożsamością jej wirtualnego męża będzie jej kolega ze studiów, Xiao Nai (Yang Yang), który opisywany jest, jako najlepszy zawodnik w sporcie, jak i student w środowisku akademickim. Kiedy Wei Wei odkrywa jego prawdziwą tożsamość, zakochują się w sobie. Razem pokonują liczne nieporozumienia i przeszkody stojące na drodze ich rodzącego się związku.

Love O2O było podobno hitem w Chinach, gdzie zgromadziło 25 miliardów wyświetleń w ramach jednego sezonu serialu. Wyemitowano 30 epizodów i wszystkie są dostępne na anglojęzycznej wersji Netflix z napisami. Może kiedyś zawędrują i do nas.

News podebrany z MassivelyOP.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube