Lubicie Diablo 2? Median XL ogłasza nowy sezon i wielki update

Dodany przez guru 7 miesięcy temu
0 5163
 Lubicie Diablo 2? Median XL ogłasza nowy sezon i wielki update

Median XL “to największe i najlepsze Diablo 2 w historii”. Grupa fanów dokonała czegoś, co przez 20+ lat nie udało się Blizzardowi.

Stworzyli grę, która zachowuje korzenie D2, ale pod względem zawartości i różnorodności wykracza daleko poza oryginał. Co więcej, pół roku temu miała miejsce premiera wersji 2.0, która wywróciła Mediana XL do góry nogami i dodała setki (dosłownie setki) nowości.

Ale Median XL nadal się rozwija. Właśnie ogłoszono, że 18 marca otrzymamy kolejny wielki update (2.2.0) wraz ze startem nowego trzydziestego już sezonu. 

Szykujcie się na…

  • Sescheron's Destroyer – nowy dungeon quest, nowe bossy, nowe wydarzenie fabularne
  • Totalny rework Oskillów, dzięki czemu otrzymamy jeszcze więcej sposób na tworzenie ciekawych unikalnych buildów
  • Rework Reliktów (“zmodernizowany sposób pozyskiwania, używania i skalowania Reliktów”)
  • Sporo Quality of Life: nowy przycisk w Inventory pozwalający zbierać przedmioty jednym kliknięciem, ping na automapie, usprawnienia do Corruption, Runewords i wiele więcej.

Twórcy Mediana XL wystosowali także komunikat ws. Bieżących wydarzeń na Ukrainie.

Serca kierujemy do narodu ukraińskiego i modlimy się o pokojowe rozwiązanie i zakończenie wszelkiej przemocy i strachu. W takich czasach globalnego niepokoju poważnie traktujemy naszą rolę jako twórców gier i nadal będziemy wnosić nasz niewielki wkład w świat, zapewniając rozrywkę i umożliwiając ludziom ucieczkę od czasami tragicznych i przytłaczających aspektów rzeczywistości. Przez lata otrzymaliśmy wiele listów o tym, jak Median pomógł ludziom radzić sobie z problemami, i chcemy tylko, aby było wiadomo, że słyszymy, troszczymy się, a to silnie motywuje nas do dalszego działania. Kochamy was wszystkich i mamy nadzieję, że nadchodzą lepsze czasy.

Granie w Median XL nic nie kosztuje. Do zabawy potrzebujecie tylko egzemplarza Diablo 2 z dodatkiem “Pan Zniszczenia” (zdobytego z legalny… lub nielegalny sposób).

https://www.median-xl.com/

 


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube