Lubicie mechy? War Robots: Frontiers z wiosennymi nowościami i wersją próbną!

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
1 613
Lubicie mechy? War Robots: Frontiers z wiosennymi nowościami i wersją próbną!

War Robots: Frontiers to trzecioosobowy shooter. Gracze muszą zebrać oddziały i poprowadzić flotę mechów do zwycięstwa w gwiezdnych bitwach drużynowych 6 na 6. Po wcześniejszej premierze w ramach Early Accessu na Steamie, gra otrzymała największą jak dotąd aktualizację!

Różnorodne zmiany w systemach zostały szczegółowo opisane w dzienniku rozwoju, ale najważniejsze nowe funkcje i aktualizacje wyglądają następująco:

  • Odświeżona personalizacja - Naklejki, plakietki i wiele więcej dzięki opcjom wizualnej personalizacji zarówno dla robotów, jak i tytanów.
  • Dwa nowe roboty - Podświetlajcie pozycje wroga, pingujcie ich dla sojuszników, przygotujcie się do walki jako Orochi i wzmocnijcie sojuszników, aby zadawali większe obrażenia jako Purifier.
  • Nowa mapa - Mechy wkroczą na nową mapę Catalys! Piloci napotkają agresywne środowisko wulkaniczne, w którym rzeki lawy stanowią takie samo zagrożenie jak wróg.
  • Nowa broń - Wkroczcie na pole bitwy z dwiema zupełnie nowymi broniami! Użyjcie ciężkiego miotacza ognia Incinerator i wystrzelcie pocisk balistyczny Rampant. Spowalniajcie wrogów i zadawajcie im obrażenia dzięki nowej zdolności - Pole minowe.
  • Nowa tryb strzelnicy - Przetestujcie swoje konstrukcje robotów, zanim wyruszycie na pole bitwy, korzystając z zupełnie nowego trybu strzelnicy.
  • Nowy Konstruktor Tytanów - Ulepszcie swoje Tytany w nowym Konstruktorze Tytanów i dajcie im większą siłę ognia dzięki nowej broni dla Tytanów Alfa, Grim i Matriarcha.

Oprócz ekscytującej aktualizacji, gra będzie dostępna za darmo od 11 kwietnia do 2 maja na MY.GAMES Launcher oraz w wersji demonstracyjnej Steam, dzięki czemu każdy potencjalny pilot będzie mógł wypróbować grę za darmo testując wiosenną aktualizację.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube