Lubicie Wikingów? Nadchodzi Conqueror's Blade: Helheim

Dodany przez guru 4 miesiące temu
4 2181
Lubicie Wikingów? Nadchodzi Conqueror's Blade: Helheim

Z Conquer Online przechodzimy płynnie do Conqueror’s Blade, który właśnie zapowiedział nowy dodatek-nowy sezon zatytułowany “Helheim”.

Znowu Wikingowie? No tak się jakoś złożyło.

“Helheim” zadebiutuje 9 czerwca i wprowadzi… to co zawsze. Kampanię fabularną, nowe jednostki (Huskarlowie – 4 gwiazdki, Gwardia Wereska – 5 gwiazdek), Przepustkę Bojową, bitwy na zmienionych mapach i wiele więcej.

Nowa kampania jest inspirowana łupieskimi wyprawami skandynawskich wojowników. Twardzi ludzie morza z Północy liczą, że uda im się osiąść na wybrzeżu i odbudować potęgę wikingów! Weź udział w początkowej fazie kampanii na Rubieżach lub w Ungwerii. Każdy kolejny tydzień odsłoni nowe fragmenty wielkiej sagi. Na pierwszym etapie gracze otrzymają dostęp do jednostek 3-gwiazdkowych w bitwach polowych, podczas oblężeń i na potrzeby wojen terytorialnych. Siła twoich hufców będzie rosła wraz z rozwijającą się kampanią sezonową.

Conqueror’s Blade to darmowe i dostępne w polskiej wersji językowej “taktyczne MMO akcji”. Połączenie Dynasty Warriors, Mount & Blade oraz For Honor, w którym toczymy naprawdę epickie walki. 

Zagracie TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube