Łuk z gry za 15 tys. złotych. Co ludzie sprzedają na Allegro?

Dodany przez guru około rok temu
12 15674
Łuk z gry za 15 tys. złotych. Co ludzie sprzedają na Allegro?

A co tam słychać w dziale Gier MMO na Allegro? Na czym można obecnie zarobić i jakie oferty wyróżniają się cenowo na tle innych?

Powiem jedno: jest bardzo ciekawie.

Pomijając sprzedaż gotowych prywatnych serwerów (tego nie będziemy tutaj reklamować) oraz nożów do Counter Strike: Global Offensive (CSGO nie jest i nigdy nie będzie grą MMO), to najwięcej pieniędzy wciąż można zarobić na Tibii, Metinie2, World of Tanks, Pokemon Go oraz grach via www.

Za 22 tys. zł możecie nabyć 1400+ lvl w Tibii. Może się mylę, ale to prawdopodobnie najlepsza postać (z najwyższym poziomem doświadczenia), jaka kiedykolwiek była wystawiona na Allegro.

Niby dużo, ale wartość tibijskich postaci mocno spadła w ostatnim czasie.

Taki 1070 lvl możecie już mieć za mniej niż 5 tys. zł, chociaż jeszcze kilka lat temu za takiego awatara trzeba było wybulić 40-100 tys. Zł.

Dużą popularnością cieszą się także potężne przedmioty z Metin2 (PL), konta Pokemon GO (z rzadkimi Pokemonami) oraz konta w przeglądarkowych produkcjach (np. DarkOrbit, The Pride of Taern lub Forge of Empires), które zajmują topowe miejsca na swoich serwerach.

Pewnym zaskoczeniem jest obecność na Allegro Lineage 2 oraz Guild Wars 2.

Wyjątkowo rzadki i potężny łuk (Limited krishna thrower +22) z L2 został wyceniony na 15 tys. zł. Z kolei za konto Guild Wars 2 z dnia premiery, wraz z unikalnymi skinami (niedostępnymi już w grze) oraz całą masą złota, trzeba wydać 5 tys. zł.

A World of Warcraft? Jest, chociaż ceny tutejszych kont nie powalają na kolana. Za 5x60lvl, 800k golda i dużo rzadkich mountów (163 w całości) trzeba wydać około 4 tys. Zł.

Inne ciekawe oferty (kliknijcie, aby powiększyć)


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube