Mad World wyjdzie przed końcem roku jako permanentna open beta

Dodany przez PefriX prawie 2 lata temu
5 1870
Mad World wyjdzie przed końcem roku jako permanentna open beta

O Mad World wiele napisano. Ostatnie wieści dotyczyły przesunięcia premiery gry z jesieni na zimę 2022. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, że omawiany tytuł powinien wyjść przed końcem roku. Oznacza to, że może być inaczej i zagramy w 2023 – liczcie się z taką ewentualnością, jeśli czekacie na Mad World. Co poza tym?

Mad World wyjdzie w permanentnej otwartej becie. Z jednej strony będzie to zatem premiera, ale z drugiej niepełna, bowiem nie otrzymamy tego MMORPG-a w ukończonym stanie. Poza możliwością grania poprzez przeglądarkę, deweloperzy chcą udostępnić tradycyjnego, samodzielnego klienta. Nie wiadomo jednak, czy będzie on dostępny na premierę. Mobilna wersja Mad World jest w tyle, względem oryginalnej gry, więc na nią również nie ma co za bardzo liczyć.

Gildie w Mad World będą miały ograniczenie do 32 graczy. Strefy w świecie gry będą podzielone na PvP i nie-PvP, aby każdy mógł grać tak, jak mu wygodnie. Ekipa myśli również nad dodaniem serwerów bez PK. Produkcja zaoferuje 5 głównych aktów kampanii fabularnej oraz level cap ustawiony na poziomie 90. Mounty będzie można zdobyć w ramach grania.

Zainteresowanych tytułem zapraszam tutaj.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube