Magic Nations to nowa gra Free2Play od Polaków

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
10 5440
Magic Nations to nowa gra Free2Play od Polaków

Odwiedzacie steamowy sklep? A zauważyliście, że w dziale gier „Free to Play” pojawiła się nowa produkcja, która przypadkowo… pochodzi z naszego kraju!

Mowa o Magic Nations – (nie)zwykłej sieciowej karciance, która jest utrzymana w bardzo luźnym stylu, a przedstawiony świat fantasy traktuje z przymrużeniem oka. Wystarczy spojrzeć na wygląd poszczególnych postaci. To na pewno nie jest dark fantasy:)

Świat Magic Nations to świat fantasy, pełen magii i niebezpieczeństw. W grze występuje 6 ras: Ludzie, Amazonki, Elfy, Orkowie, Krasnale, Nieumarli. 

Magic Nations to gra karciana, w której przyjdzie Ci się zmierzyć z innymi graczami z całego świata! W grze znajdziesz również specjalne kampanie, dzięki którym przeżyjesz przygodę i zdobędziesz cenne karty, które pomogą Ci w kolejnych potyczkach. Magic Nations to przede wszystkim gra towarzyska, przy której spędzisz miło czas.

Grę charakteryzuje schludność i pełen profesjonalizm. Trzymamy kciuki, żeby Magic Nations znalazło swoje miejsce na rynku. To trudne, ale wykonalne zadanie. Trzeba się tylko pogodzić z jednym faktem. Jakim? Że Magic Nations nigdy nie uda się pokonać Hearthstone’a, który rządzi i dzieli przy karciankowym stole. Tylko tyle i aż tyle. 

Zagracie TUTAJ


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube