Magic: The Gathering Arena 22 marca zdejmie NDA

Content arena samut

Czy jest na sali ktoś, kto interesuje się Magic: The Gathering? A może znajdą się osoby, które mają dosyć Hearthstone, The Elder Scrolls: Legends czy Gwint? Jeśli tak to może skusicie się na Magic: The Gathering Arena?

Wiem, informacji na temat tej produkcji brakuje, ale już niedługo ulegnie to zmianie. Już w najbliższy czwartek, 22 marca, tytuł ten otrzyma sporą aktualizację. Co prawda dotyczy ona beta testerów, ale wszyscy na niej skorzystamy. Wtedy bowiem zdjęte zostanie NDA! Oznacza to, że osoby ogrywające Magic: The Gathering Arena będą mogły publikować materiały bez obaw o ewentualne kary za złamanie umowy.

To jednak nie wszystko. Wszyscy gracze otrzymają nowe kolekcje startowe, a deweloperzy zmodyfikują ekonomię gry. Z tego powodu dotychczasowe zbiory kart zostaną wyczyszczone, tak samo jak zapisane talie, rankingi, złoto oraz zadania. Wszystko po to, aby sprawdzić świeżo zapowiedzianą, odnowioną ekonomię.

Więcej szczegółów poznamy 22 marca. Niestety, nie mamy informacji na temat otwartych beta testów oraz ewentualnej premiery Magic: The Gathering Arena. Za podesłanie newsa dziękuję użytkownikowi Mattron51.

Zobacz także

6 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Al

Kalendarz