Mamy dla Was kody na paczki z kartami do The Elder Scrolls: Legends!

Maxresdefault

No więc tak, zanim przejdziemy do głównej atrakcji tego newsa, pora Wam nieco pomarudzić. Moons of Elsweyr, czyli Księżyce Elsweyr to ostatnie rozszerzenie do karcianki The Elder Scrolls: Legends, które zadebiutowało 27 czerwca. Tematycznie związane jest z khajiitami i smokami, czyli dokładnie tak, jak ostatni dodatek do The Elder Scrolls Online.

W ojczyźnie Khajiitów zapanował zamęt. Siły Cesarstwa pod wodzą Euraxii Tharn wkroczyły do Rimmenu i zaczęły umacniać swoje wpływy w całym Elsweyr. Sprawy przybrały jeszcze gorszy obrót, kiedy krainę zaczęły pustoszyć pradawne smoki w sobie tylko znanych niszczycielskich celach.

W sumie dodatek Księżyce Elsweyr wprowadza 75 nowych kart, przy czym sporo z nich dotyczy khajiitów. Kotowaci wyposażeni oczywiście zostali w swoje nieodzowne słowo kluczowe, czyli kradzież. Księżyc również odegra w karciance sporą rolę, bowiem od cyklów miesięcznych zależne jest działanie dwóch, nowych słów kluczowych: wzmożenie oraz słabnięcie.

Specjalne karty dysponują jedną z dwóch umiejętności, zależnie od faz księżyców zmieniających się na koniec każdej tury gracza. Jest również Pochłonięcie, pozwalające usunąć z gry kartę ze swojego stosu kart odrzuconych, aby zyskać podobno makabryczną przewagę.

Ale to wszystko pewnie już wiecie, skoro Księżyce Elsweyr dostępne są już od ponad miesiąca w The Elder Scrolls: Legends. Pora zatem przejść do konkretów! Mamy dla Was kody na paczki z kartami do omawianej karcianki. Każdy z nich zapewnia jedną, legendarną kartę oraz 4 paczki z kartami z dodatku Moons of Elsweyr/Księżyce Elsweyr.

Kodów jest 195 i działają jednorazowo na konto w The Elder Scrolls: Legends. Jeśli jesteście nimi zainteresowani to zwyczajnie zapraszam tutaj.

Zobacz także

10 komentarzy