Mamy next-gena. Perfect New World to wielka gra MMORPG za 300 milionów dolarów!

Perf

Trzymajcie się. Za chwilę zobaczycie grę, która może potrząsnąć całym gatunkiem MMMORPG i z miejsca awansować do ścisłej czołówki.


Na tej samej konferencji, na której zapowiedziano World of Jade Dynasty oraz Jade Dynasty 2, Perfect World Entertainment ujawniło Perfect New World.

“Action-oriented massive open-world MMORPG”, który będzie bezpośrednio związany ze starym, ale wciąż lubianym Perfect World (International).

Jest to produkt AAA stworzony na autorskim next-genowym silniku. Dlatego mamy otrzymać niesamowitą grafikę (dowód poniżej), ogromny świat, dynamiczną/zręcznościową walkę, super zaawansowany kreator postaci (Black Desert ma wymiękać) oraz charakterystyczne dla serii Perfect World elementy np. latanie. 

Tak samo jak w przypadku World of Jade Dynasty, tutaj również gra ma wspierać wszystkie najnowocześniejsze technologie graficzne: od RTX po DLSS. 

W pierwszej kolejności Perfect New World trafi na konsole PS5 i XSX, a niedługo potem na PC (to już potwierdzone). Można więc mówić, że Perfect New World to faktyczny next-gen, który będzie korzystał z równie next-genowych platform + możliwości.  

Jeśli chodzi o budżet produkcji, to podobno mówi się… o 300 milionach dolarów. Jest to łączny koszt stworzenia gry oraz nowego silnika.

Developed at a cost of $300 million, "PERFECT NEW WORLD" uses a next-generation engine slated to be launched on consoles as well as on PC platforms (at a later date).

PNW ma od razu trafić na rynek globalny. Kiedy? Raczej nieprędko.

Perfect New World wciąż znajduje się w fazie produkcji. To, co zobaczyliśmy na zwiastunie, pochodzi z bardzo wczesnych faz gry.

***

Czekamy na dalsze szczegóły... i jakiś trailer w lepszej jakości (bez tych wszystkich napisów). 

Zobacz także

35 komentarzy