Marvel Snap jest bezpieczne! Karcianka dostała 100 milionów dolarów wsparcia!

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
2 1141
Marvel Snap jest bezpieczne! Karcianka dostała 100 milionów dolarów wsparcia!

Nie musicie martwić się o przyszłość Marvel Snap. Tylko czemu w ogóle mielibyście to robić?

Karcianka od studia Second Dinner jakiś czas temu straciła wydawcę. Społeczność zastanawiała się, jak mocno odbije się to na Marvel Snap, ale studio uspokajało, że nic im nie grozi. I faktycznie, nie były to słowa rzucone na wiatr, bo teraz otrzymali 100 milionów dolarów wsparcia inwestycyjnego. Pieniądze te mają być przeznaczone na rozwój Marvel Snap oraz zabezpieczenie Second Dinner.

Co ważne, te pieniądze nie uzależniają studia od żadnej zewnętrznej placówki, a do tego twórcy Marvel Snap zachowują swoją niezależność. Teraz mają zasoby potrzebne do utrzymania gry, a także rozpoczęcia prac nad innymi projektami, które ujawnione zostaną w przyszłości. Bez obaw jednak karcianka dalej będzie aktywnie rozwijana. Ostatnia aktualizacja wprowadziła zmiany w kartach Lokiego czy Ms. Marvel.

Skąd jednak te całe 100 milionów dolarów? Tyle udało się zabezpieczyć Second Dinner w ramach rundy inwestycyjnej Serii B prowadzonej przez Griffin Gaming Partners. W przeszłości zainwestowali w Discorda, AppLovin, czy Frost Giant Studios, a teraz postanowili razem z NetEase rzucić pieniędzmi w Marvel Snap oraz inne projekty studia.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube