Mecha Storm II w Heroes of the Storm

Dodany przez PefriX około 5 lat temu
1 2805
Mecha Storm II w Heroes of the Storm

Już wkrótce Heroes of the Storm otrzyma kolejne wydarzenie tematyczne. Tym razem będzie to kontynuacja zeszłorocznego Mecha Storm, które wzbogaci się o „II” w nazwie. Całość pojawiła się już na serwerach testowych gry i dostępna na nich będzie do 17 czerwca. Możemy zatem śmiało założyć, że wszelakie nowości pojawią się w HotS-ie oficjalnie za tydzień. Konkrety?

Standardowo, wydarzenie tematyczne w Heroes of the Storm to seria zadań do wykonania oraz przedmioty kosmetyczne do zdobycia/kupienia. Mecha Storm II wprowadzi:

  • Zestaw: Mecha Storm II
  • Zestaw skórek: Mech Yrel
  • Zestaw skórek: Mech Valla
  • Zestaw skórek: Maltael z Xenotechu
  • Zestaw: Skrzydła Serafina

Do sklepiku powróci część przedmiotów sezonowych, a do tego dostaniemy paczkę portretów, graffiti i innych drobnostek.

Od 17 czerwca do 5 sierpnia naszym głównym celem będzie odparcie inwazji Xenotechu. W czasie trwania wydarzenia wszystkie skrzynki z łupami zakupione za złoto lub zdobyte na drodze progresji będą skrzynkami Mecha Storm II (poza skrzynkami bohaterskimi). Skrzynki te zawierają co najmniej jeden z wyjątkowych elementów związanych z wydarzeniem Mecha Storm II lub z letnimi wydarzeniami z lat ubiegłych.

Warto zaznaczyć, że skrzynki z łupami zdobyte przed rozpoczęciem wydarzenia nie staną się skrzynkami Mecha Storm II. Nie ma zatem co gromadzić zapasów. Poza tym, aktualizacja wprowadzi poprawki i sporo zmian, np. u Chena. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube