Median XL - najlepsze Diablo 2 Online rusza dziś z nowym sezonem i patchem

Dodany przez guru ponad rok temu
6 2879
Median XL - najlepsze Diablo 2 Online rusza dziś z nowym sezonem i patchem

Dziś wieczorem, o godzinie 21:00 czasu polskiego, startuje Sezon 33 w Median XL, który przybędzie razem z Patchem 2.5.0.

Więc oprócz resetu serwerów i świeżej rozgrywki (gdzie rozpoczynamy zabawę od nowa) doczekamy się także nowej zawartości + masy ulepszeń do gry.

Największą nowością jest The Mirror Temple – specjalny klasowy dungeon, który zapewni wam dostęp do potężnych przedmiotów (dla każdej z klas). Będzie to jednak wyzwanie dla najlepszych graczy Median XL ze 120 levelami na koncie.

Do tego ogromne zmiany w end-game, usprawnienia do dungeonów (w tym Dungeon Refresh Program – odświeżenie starych dungeonów z poprzednich sezonów), wersja beta Score Ladder (zarabiacie punkty za wykonywanie czynności), wielki balans klas oraz buildów, nowe unikalne przedmioty, nowe Słowa Runiczne, kolejne ulepszenie Handlu i wiele więcej.

Pełny patch-note znajdujecie się TUTAJ

Median XL jest darmowy. Do grania potrzebujecie jedynie oryginalnego… lub pirackiego Diablo 2 + dodatku Lord of Destruction.

https://www.median-xl.com/

Sama gra jest prawdopodobnie najlepszym i najbardziej rozbudownym Diablo 2 Online na rynku. Z nowymi skillami, regionami, craftingiem, wsparciem dla wysokich rozdzielczości, rozbudowanym end-game, questami, dungeonami, pełnoprawnym trybem sieciowym, handlem pomiędzy graczami itd.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube