Median XL to najlepsze Diablo 2 (Online) na rynku. Nachodzi nowa wersja gry

Dodany przez guru około 2 lata temu
18 13533
Median XL to najlepsze Diablo 2 (Online) na rynku. Nachodzi nowa wersja gry

Nie Diablo 2 Resurrected, nie Path of Diablo, nawet nie Project Diablo 2. Największym, najbardziej ambitnym, ale chyba także najlepszym projektem Diablo 2 na rynku jest Median XL.

Gra, która wniosła kultowego hack’n’slasha na jeszcze wyższy poziom. Dodając zaawansowane opcje sieciowe, wsparcie dla rozdzielczości 4K, nowe drzewka umiejętności dla klas, nowy interfejs, nowy system progresji postaci, rozbudowane statystyki, ponad 500+ nowych przedmiotów, kilkadziesiąt nowych umiejętności (i animacji), aż wreszcie wprowadzając prawdziwy end-game, który nie ogranicza się do żmudnego zabijania tych samych potworków/bossów w kółko. 

Ale to wciąż nie koniec. Już 1 lipca otrzymamy nową wersję gry – 2.3.0, która będzie zawierać sporo zmian dotyczących rozgrywki. 

  • Ogromne usprawnienia do systemu walki wręcz
  • Rework postaci Storm Amazon
  • Przebudowa początkowej fazy gry
  • Duży balans end-game wraz z przeróbką zadań

Oprócz zmian we wczesnej fazie gry wprowadzamy również ulepszenia po przeciwnej stronie. Od przerobienia zadań, które naszym zdaniem mają przestarzałą mechanikę, do dalszych ulepszeń pętli farmy w końcowej fazie gry, zarówno pod względem grywalności, jak i współczynnika dropu.

To tylko niektóre z nowości. Wszystkie nowinki będą liczone w setkach i pojawią się w oficjalnym patch-note’u (bliżej premiery).

Median XL jest darmowy (choć do działania wymaga Diablo 2 + LoD). Zagracie TUTAJ.


18 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube