Median XL to najlepsze Diablo 2 (Online) na rynku. Ruszyła nowa wersja i sezon

Dodany przez guru ponad rok temu
20 7087
Median XL to najlepsze Diablo 2 (Online) na rynku. Ruszyła nowa wersja i sezon

Zostawcie Diablo Immortal i przerzućcie się na coś, co nie będzie od was zdzierało pieniądze. Na przykład Median XL, który wczoraj wieczorem dziś w nocy (różnica czasu) wystartował z nową wersją gry i nowym sezonem.

Zacznijmy może od nowej wersji o numerku 2.3.0, która wprowadziła:

  • Ogromne usprawnienia do systemu walki wręcz
  • Rework postaci Storm Amazon
  • Przebudowę początkowej fazy gry
  • Duży balans end-game wraz z przeróbką zadań

“Oprócz zmian we wczesnej fazie gry wprowadzamy również ulepszenia po przeciwnej stronie. Od przerobienia zadań, które naszym zdaniem mają przestarzałą mechanikę, do dalszych ulepszeń pętli farmy w końcowej fazie gry, zarówno pod względem grywalności, jak i współczynnika dropu”.

Razem z nowym patchem wystartował także nowy 31. Sezon w grze. Zresetowany postępy, wyczyszczono ekonomię, więc zabawa z Median XL rozpoczęła się na równych uczciwych zasadach.

Median XL to największe i najlepsze Diablo 2 na rynku, które wprowadziło tego legendarnego hack’n’slasha na niespotykany dotąd poziom.

Od wersji 2.0 Median XL posiada pełnoprawny tryb sieciowy (Diablo 2 Online), handel między graczami przypominający Path of Exile, wsparcie dla rozdzielczości 4K, nowe drzewka umiejętności dla klas, nowy interfejs, nowy system progresji postaci, rozbudowane statystyki, ponad 500+ nowych przedmiotów, kilkadziesiąt nowych umiejętności (i animacji), a także prawdziwy end-game, który nie ogranicza się do żmudnego zabijania tych samych potworków/bossów w kółko.

O liczbę graczy także nie musicie się martwić. Na serwerach mamy od 5 do nawet 12 tysięcy ludzi online.

Zagracie TUTAJ (Median XL wymaga Diablo 2 + LoD).


20 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube