Megan Fox reklamuje Black Desert. Tłumy ludzi podczas premiery PS4!

Megan

Pearl Abyss nie skąpi pieniędzy na Black Desert. Do promocji wersji PlayStation 4 zatrudniono Megan Fox – piękną hollywoodzką aktorkę, którą kojarzycie pewnie z serii „Transformers”. 

Na razie otrzymaliśmy krótki teaser. Pełny filmik pojawi się niedługo (bardzo niedługo). 

Napatrzyliście się? W takim razie przejdźmy do sprawy najważniejszej, czyli dzisiejszej premiery Black Desert na PlaStation 4. 

Serwery już przeżywają oblężenie. Patrząc na obrazki z premiery  przypominają nam się pierwsze dni pecetowego Black Desert. Wtedy również miasta i początkowe lokacje były zapchane graczami. 

Teraz może być jeszcze tłoczniej. Konsolowi posiadacze Black Desert nie będą ograniczeni opcjami graficznymi, więc zobaczą prawdziwe piękno gry. Nie to, co pecetowcy, którzy w większości przypadków – ze względu na fpsy i stabilność rozgrywki - bawią się na ustawieniach medium lub low. 

Black Desert PS4 również działa w modelu Buy-To-Play. Standardowy egzemplarz kosztuje 30 dolarów, chociaż możecie sobie kupić droższe, ale bogatsze w prezenty edycje. 

Ostrzegamy jednak, że wersja PS4 jest znacznie okrojona względem PC. Zabawę zaczniemy z podstawowymi lokacjami i klasami, które regularnie – z kolejnymi aktualizacjami – będą powiększane. 

Wbijajcie TUTAJ

Zobacz także

38 komentarzy