Mei nową postacią w Heroes of the Storm. Zjawiska pogodowe trafią do gry!

Dodany przez PefriX około 4 lata temu
4 2525
Mei nową postacią w Heroes of the Storm. Zjawiska pogodowe trafią do gry!

Teraz już oficjalnie możemy potwierdzić, że Mei z Overwatch wkrótce zasiłki szeregi postaci w Heroes of the Storm. Wszystkie przecieki okazały się prawdziwe i to właśnie ta bohaterka trafi do gry MOBA Blizzarda. Kiedy? Już niedługo, bowiem na ten moment dostęp[na jest na serwerach testowych. Będzie dostępna do testów do ok. 22 czerwca., więc mniej więcej w tym okresie możemy spodziewać się jej w grze.

Doktor Mei-Ling Zhou to geniusz o niezwykle pogodnym usposobieniu. Dołączyła do Overwatch, aby podjąć próbę zażegnania pogłębiającego się światowego kryzysu klimatycznego. Uzbrojona po zęby w urządzenia umożliwiające sterowanie pogodą staje dziś w obronie przyjaciół i walczy o lepszą przyszłość dla naszej planety. Jej umiejętności:

  • Cecha [D] – Kriostaza - Mei otacza się lodem i zyskuje gwałtownie zanikającą osłonę, która pochłania maksymalnie 1104 pkt. obrażeń. Kiedy ta osłona jest aktywna, zapewnia Mei nieustępliwość i przywraca jej do 35% maksymalnego zdrowia.
  • Ślepota Śnieżna [Q] - Mei ciska śnieżką, która trafia wszystkich przeciwników na danym obszarze. Trafieni przeciwnicy otrzymują 70 pkt. obrażeń, zostają spowolnieni o 35%, a także oślepieni na 1,5 sek.
  • Zamieć [W] - Mei rozkazuje Śnieżce, aby wywołała we wskazanym miejscu Zamieć trwającą 2 sek. Przeciwnicy znajdujący się na obszarze działania Zamieci otrzymują 13 pkt. obrażeń co 0,25 sek. i zostają spowolnieni o 7%, maksymalnie do 35%. Kiedy Zamieć dobiega końca, przeciwnicy znajdujący się na jej obszarze otrzymują dodatkowo 75 pkt. obrażeń i zostają ogłuszeni na 1,25 sek.
  • Oblodzenie [E] - Mei wykonuje szybki ślizg we wskazanym kierunku. Kiedy dociera do celu, znajdujący się w jej pobliżu przeciwnicy otrzymują 52 pkt. obrażeń, zostają odrzuceni w tył i spowolnieni o 80%. Efekt ten zanika gwałtownie w ciągu 1,5 sek.
  • Lawina [R1] - Po upływie 0,5 sek. po polu bitwy przetacza się ogromna kula śnieżna, która pochłania wszystkich wrogich bohaterów na swojej drodze. Po przebyciu całej odległości kula rozpada się i uwalnia pochłoniętych bohaterów, którzy otrzymują wówczas 220 pkt. obrażeń i zostają ogłuszeni na 0,5 sek. za każdego pochłoniętego bohatera.
  • Ściana Lodu [R2] - Po upływie 0,75 sek. Mei tworzy nieprzekraczalną ścianę z lodu, która na 2,5 sek. uniemożliwia ucieczkę trafionym wrogim bohaterom. Kiedy ściana topnieje, uwięzieni w niej bohaterowie zostają spowolnieni o 75%. Efekt ten zanika w ciągu 3 sek.

Poza Mei do Heroes of the Storm trafi również kilka innych nowości, a wśród nich będzie nowa anomalia - Niecodzienne Zjawiska Klimatyczne. Każde pole bitwy ma przypisany określony rodzaj warunków pogodowych, które będą występować okresowo. Każde wydarzenie pogodowe będzie trwać przez kilka minut, a następnie zaniknie.

Cykl ten będzie powtarzany okresowo aż do zakończenia meczu. Podczas gdy wydarzenia pogodowe są aktywne, bohaterowie mogą uzyskać unikalne wzmocnienia w zależności od rodzaju aktywnych zjawisk atmosferycznych.

Dostępne wzmocnienia to:

  • Szalejące Burze - Wszyscy bohaterowie są co jakiś czas rażeni piorunami. Ich szybkość ruchu wzrasta wówczas oraz zyskują oni Tarczę Błyskawic, która rani pobliskich wrogów.
  • Zawierucha Śnieżna - Poza walką bohaterowie otrzymują osłonę o niewielkiej, kumulującej się mocy.
  • Mgły i Zamglenia - Zapewnia bohaterom ukrycie, gdy przez kilka sekund pozostają w zaroślach.

Wiemy również, że Nexomania II, czyli letnie wydarzenie w Heroes of the Storm powróci i potrwa w przybliżeniu od 23 czerwca do 7 września. Poza tym Mal’Ganis został mocno zmodyfikowany. Szczegóły znajdziecie tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube