Metal Gear w Fortnite, bo przecież wszystko jest możliwe, gdy ma się kasę

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
4 1359
Metal Gear w Fortnite, bo przecież wszystko jest możliwe, gdy ma się kasę

Epic Games łączy siły z kolejną znaną marką. Tym razem padło na serię Metal Gear, z którą związany jest Solid Snake. Możecie już wcielić się w niego w Fortnite, pod warunkiem, że spełnicie pewne wymagania.

Ukończcie zadania Snake’a z karnetu bojowego Wielkiego Wybuchu już teraz, by odblokować strój Solid Snake wraz z akcesoriami! Wcielając się w Snake’a, będziecie walczyć tak jak on, przy użyciu kamuflażu optycznego oraz ułatwiającego rekonesans pudła… Kamuflaż optyczny IEM i tekturowe pudła czekają na was na Wyspie Battle Royale!

Ukrywajcie się po mistrzowsku z Kamuflażem optycznym IEM, którego użytkownik staje się prawie niewidzialny przez krótki czas. Urządzenie ma czas odnowienia, ale nie ma limitu użyć, więc możecie oprzeć całą strategię gry na dezorientowaniu wrogów. Gdy Kamuflaż optyczny IEM jest aktywny, nie da się atakować, ale możecie go odpowiednio szybko usunąć z wyposażenia, podmieniając na inny przedmiot z ekwipunku lub po prostu wyłączając.

Gdy wyłączycie urządzenie, aktywujecie potężny efekt IEM, który uszkodzi osłony wrogów i zatrzyma pojazdy w pobliżu. Kamuflaż optyczny IEM znajdziecie na ziemi i w skrzyniach, a jeśli macie sztabki, kupicie go u samego Snake’a.

W magazynie Ekspresowej Spedycji znalazły się puste kartony po cytrusach. Teraz są rozrzucone po całej Wyspie i mogą się przydać agentom sił specjalnych szukających sposobów na zniknięcie z oczu przeciwnikom… Schowajcie się w tekturowym pudle, by wtopić się w otoczenie. W ukryciu nadal możecie się poruszać, więc spróbujcie wykorzystać ten trik i nie dajcie się zauważyć podczas przemierzania terenu. Tekturowe pudła znajdziecie na ziemi i w skrzyniach lub kupicie za sztabki od Snake’a.

Dodatkowe szczegóły znajdziecie tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube