Metallica skończyła się na Kill 'Em All, bo trafiła do Fortnite

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
8 1370
Metallica skończyła się na Kill 'Em All, bo trafiła do Fortnite

Festiwalowy Sezon 4 zaczyna się w Fortnite już dzisiaj, 13 czerwca wraz z aktualizacją 30.10 i kończy 16 sierpnia 2024 o godz. 6:00 czasu polskiego. W czasie jego trwania możecie wyszukiwać i niszczyć swoich przeciwników na nowej Scenie Starcia (wchodzi 16 graczy, wychodzi 1 zwycięzca), dawać czadu przy swoich ulubionych przebojach Metallici na Scenie Jamu oraz na Scenie Głównej, a także odblokowywać nagrody w grze, które będą dostępne w karnecie festiwalowym Sezonu 4.

Tak tak, dobrze czytacie, James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett oraz Robert Trujillo z Metallici są ikonami Sezonu 4 Fortnite Festival. Dzięki Ścieżce Nagród Premium otrzymacie w miarę postępów dostęp do dodatkowej puli metalowych nagród.

To jednak nie wszystko, co przygotowano. Poza garścią przedmiotów kosmetycznych, Metallica otrzyma również muzyczną przygodę w Fortnite. Przygoda będzie widoczna na ekranie Odkryć przez 30 minut w trakcie każdego pokazu, więc nawet jeśli wskoczycie już po rozpoczęciu, będziecie mogli uczestniczyć w całym przedstawieniu. W ramach Metallica: Fuel. Fire. Fury. usłyszycie sześć utworów zespołu. Impreza odbędzie się 22 i 23 czerwca.

Na deser wspomnę, że Metallica pojawi się również w przygodach LEGO — oczywiście w stylu LEGO. Jeśli chodzi zaś o battle royale, to tam pojawią się gitary Lot na Błyskawicy. Te instrumenty służą tak do grania, jak przemieszczania się, bo tworzą na niebie łuk z błyskawicy, po którym można przejechać. Poza tym w środku każdego meczu z dziury w niebie wypłynie latająca Wyspa Łupów Metalliki. Szczegóły znajdziecie tutaj i tu.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube