Meteor uderzył w mapę Fortnite i zrobił wielką dziurę. Masa nowości w Sezonie 4!

Dodany przez guru około 6 lat temu
9 12770
Meteor uderzył w mapę Fortnite i zrobił wielką dziurę. Masa nowości w Sezonie 4!

No i wyjaśniła się tajemnica, która mniej więcej od miesiąca nie dawała spać fanom Fortnite (Battle Royale). 

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od niewyraźnego kształtu na  niebie, który z każdym kolejnym patchem stawała się coraz większy i wyraźniejszy. Gdy było już wiadomo, że to coś „pozaziemskiego”, na mapę gry zaczęły spadać malutkie szczątki meteorytów, wyrządzając małe szkody. Większość obstawiała, że to tylko przedsmak tego, co czeka nas przy rozpoczęciu Sezonu 4, kiedy nastąpi prawdziwe uderzenie i zmiecie z powierzchni gry Titled Towers – największą, ale też najbardziej znienawidzoną lokację. 

No i takie uderzenie nastąpiło, ale jego celem nie były Wykrzywione Wieże, lecz… Dusty Depot – mała lokacja osadzona dokładnie na środku mapy. 

Już jej nie ma:)

W jej miejsce pojawił się wielki krater ze stacją badawczą w środku (jak z Archiwum X), która zawiera wiele budynków, schodków i skarbów. Trzeba przyznać, że Epic Games wymyśliło to w sposób mistrzowski. Brawa również za wykonanie. 

Pojawiła się również nowa lokacja – Risky Reels osadzona w prawym górnym rogu mapy (na północny-wschód od Tomato Town). 

To jednak niejedyna zmiana na mapie. Kilka kluczowych na rozgrywki miejscówek zostało uszkodzonych w bardzo znaczący sposób. Z popularnego „więzienia” (na prawo od Fatal Fields) pozostało bardzo niewiele. Moisty Mire też oberwało, ale nie w taki sposób jak Dusty Depot. Sporo osób natknęło się również na tajemnicze laboratoria z komputerami, aparaturą i tajemniczy znakami. Ciekawe… 

Sprawa z meteorytami to jednak tylko przedsmak do nowości z Sezonu 4. Wprowadzono nowy karnet bojowy (kosztuje 950 V-Dolarów) pełen nowych skinów, lotni, efektów spadania, kilofów, tańców, a nawet graffiti emotek. Wszystko utrzymane w klimacie superbohaterów (nie, za 100 lvl nie dostaniemy skórki Batmana). 

Proszę bardzo. Oto prezentacja przedmiotów z karnetu: 

Sezon 4 to również nowy patch wpływający na rozgrywkę. „Teraz można niszczyć budowle na wyspie startowej; trafienia w głowę mają teraz priorytet; wyrzucenie gracza z wyspy zaliczy likwidację; poprawiono animacje wyposażania strzelb, rewolwerów, rękodziała i wyrzutni rakiet; poprawiono płynność ruchu innych graczy” itd. Warto też wspomnieć o święcących kamieniach, które przez krótki czas zmniejszają grawitację. 

Wszystkich nowości jest oczywiście dużo więcej, ale po szczegóły zapraszamy do oficjalnego patch-note’a

Miłej zabawy!


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube