MicroVolts: Początek CBT + KLUCZE

Dodany przez guru ponad 13 lat temu
18 7601

 Wczoraj, w późnych godzinach wieczornych rozpoczęły się zamknięte testy jednej z najbardziej oryginalnych gier MMO ostatnich miesięcy - MicroVolts. Właśnie z tej okazji mamy dla was kilka stron, na których możecie zgarnąć Closed Beta Key. Dzięki takiemu kluczowi bez żadnych przeszkód zagracie w MV już teraz. 

MicroVolts to typowy shooter w widokiem z trzeciej osoby. To jednak tylko początek, bo tym co wyróżnia tytył to unikatowa, krekskówkowa grafika, którą można porównać jedynie z Team Fortress 2. Podobnie jak w tytule od Valve i tutaj mamy spory arsenał broni do wyboru, począwszy od rakiet i laserów, a kończąc na najbardziej absurdalnych narzędziach czyli łopatach i kilofach. Co ciekawe, każdą z tych broni można upgrade'ować, tak aby otrzymać dodatkowe korzyści i bonusy. 
 
Niestety ekwipunek i posiadane przedmioty to sprawa drugorzędna, bo do odniesienia zwycięstwa potrzebujemy dobrej i zgranej drużyny. Każdy gracz powinien pełnić inną rolę w teamie i efektywnie uzupełniać pozostałych członków. 
 

Gra MMORPG - Kabod Online

 
W MicroVolts otrzymujemy dostęp do czterech klas postaci oraz dzięsiątek różnych trybów rozgywki. Mapy na jakich przyjdzie nam się zmierzyć z przeciwnikami są równie oryginalne jak cały tytuł, bo jak inaczej nazwać takie miejsca jak: półka z zabawkami, kuchnia czy szachownica. 
 
Klucze do CBT możecie zdobyć na jednej z poniższych stron.
 
 
 
 
 
 
 
Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie MicroVolts
 
 

18 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube