Minęły trzy tygodnie, a twórcy Path of Exile już pracują nad nowym dodatkiem...

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
22 4569
Minęły trzy tygodnie, a twórcy Path of Exile już pracują nad nowym dodatkiem...

Hype na Bestiary League powoli przemija (nowa liga wystartowała na początku tego miesiąca), więc Grinding Gear Games błyskawicznie zabiera się za kolejny dodatek do gry, który – według wcześniejszych obietnic – będzie jeszcze większy i jeszcze bardziej rozbudowany niż w tym przypadku.  

Mała część zespołu nadal będzie pracować nad Bestiary League, ale cała reszta pracowników została oddelegowana do 3.3.0 – i to w pełnym wymiarze czasowym, co oznacza, że nad kolejną aktualizacją może pracować 60, 70, może nawet 80 osób. 

While a small portion of the team is still adding changes to the current league, most of the team have moved onto working full-time on Content Update 3.3.0. We're very excited about this update.

Jesteśmy bardzo podekscytowani tym update’em”. My też. Zobaczymy go najprawdopodobniej na przełomie czerwca i lipca. W maju dowiemy się zapewne pierwszych szczegółów. 

Jedno jest pewne. Twórcy Path of Exile na pewno nas nie zawiodą. Bestiary okazało się naprawdę świetnym rozszerzeniem content-patchem.. 


22 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube