Miners Settlement wystartował. Jeden z ciekawszych MMO ostatnich miesięcy

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
12 3902
Miners Settlement wystartował. Jeden z ciekawszych MMO ostatnich miesięcy

Osoby, które narzekają na generyczność, monotematyczność i przeciętność gatunku Massively Multiplayer Online, powinni sprawdzić Miners Settlement.

To nowa produkcja od firmy Funventure PSA, która niespodziewanie pojawiła się w steamowym dziale gier MMO. I to od razu w grywalnej wersji.

Miners Settlement jest dostępny TUTAJ (Free-To-Play).

To, co wyróżnia Miners Settlement to piękna pixel-artowa grafika, rozgrywka nastawiona na grupę, otwarty rynek, miasteczka pełniące rolę hubów, kilkanaście różnych profesji (łowienie, uprawa roślin, gotowanie itd.) oraz podobno wymagające lochy & rajdy.

Pod względem struktury Miners Settlement będzie wam przypominał takie produkcje jak Dragon Saga (Dragonica) lub WonderKing.

Po miesiącach ciężkiej pracy i poświęcenia z radością udostępniamy wszystkim naszym graczom wersję PC Miners Settlements.

Zanurz się w świecie pełnym zapierających dech w piersiach krajobrazów, fantastycznych zadań i niezapomnianych postaci. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy nowicjuszem na scenie gier, nasza gra oferuje wrażenia, które urzekną i zapewnią rozrywkę graczom na wszystkich poziomach umiejętności.

Miłej zabawy!


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube