Minion Masters - Gramy i rozdajemy nagrody!

Dodany przez Xaorus prawie 5 lat temu
3 4220
Minion Masters - Gramy i rozdajemy nagrody!

Sprawa wygląda tak. Ostatnio zaproponowano nam ogranie Minion Masters, czyli darmowej, sieciowej gry karcianej z elementami strategii, gdzie dominującą rolę odgrywa PVP. Tytuł przyją się wybitnie dobrze na Steam (sprawdźcie), a sam miałem z nim do czynienia jeszcze w Early Access i już wtedy wydawał się całkiem zacną GIERECZKĄ. Stąd też bez wstydu propozycję przyjąłem z otwartymi rękami, szczególnie, że to Wy jesteście tutaj wygranymi, bo mamy sporo ciekawych nagród. Przede wszystkim TUTAJ, znajdziecie mały giveway na paczuszki z kluczami 25 x Dwarf Pack. Kto pierwszy ten lepszy.

To jednak dopiero przedsmak tego, co przygotowaliśmy dla was w obrębie samego materiału na YouTube.

Dla wszystkich kreatywnych osób A4Tech przygotował myszki, słuchawki i klawiaturę. Aby wygrać te łakocie, należy: subskrybować nasz kanał, polubić film a przede wszystkim opisać w komentarzu na YT wizję nowego stworka, który mógłby pojawić się w Minion Masters (CZAS TRWANIA DO 11.08.2019 23.59). Im bardziej kreatywna, barwana wypowiedź tym większa szansa na cenne nagrody. Najlepsza piątka zabierze ze sobą: 

1 miejsce:  Klawiatura mechaniczna Bloody B975, myszka Bloody P80 Pro, Minion Masters – Super Mega Dwarf Pack

2 miejsce: Słuchawki Bloody M620T, Minion Masters – Super Mega Dwarf Pack

3 miejsce: Myszka Bloody J95, Minion Masters – Super Mega Dwarf Pack

4 miejsceMinion Masters – Super Mega Dwarf Pack

5 miejsce: Minion Masters – Super Mega Dwarf Pack

Notka od sponsora nagród: 

Klawiatury mechaniczne i myszki Bloody wyposażona są optyczne przełączniki Light Strike II generacji, które do aktywacji wykorzystują sensor podczerwieni. Dzięki wyeliminowaniu metalowych elementów udało się zredukować opóźnienie w porównaniu do tradycyjnych przełączników. Ta innowacyjna technologia zapewnia czas reakcji na poziomie zaledwie 0,2 ms i żywotność aż 100 mln kliknięć.


Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim chętnym powodzenia! 

 


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube