MIR4 jest bardzo popularny i bardzo “zaczitowany”

Mirrr

Zacznijmy może od tej pozytywnej informacji.

Popularność MIR4 cały czas rośnie. W ostatnich dniach zanotowano rekord równocześnie zalogowanych osób – 41,982, co było jednym z najlepszych wyników na Steamie wśród gier Massively Mutliplayer Online.

Częściowo jest to spowodowane tym, że w grze istnieje możliwość zarabiania kryptowalut, ale częściowo – i tu dochodzimy do tej smutnej informacji – zasługa ogromnej ilości oszustów, którzy chcą wykorzystywać do tego sposobu nielegalne programy. 

Dziennie twórcy MIR4 banują po kilka, czasami nawet kilkanaście tysięcy osób. Łączna liczba permanentnych banów od momentu premiery przekroczyła już 75 tysięcy!!!

Ogromna większość takich osobników (71k) została ukarana za korzystanie z “nieautoryzowanych programów lub oprogramowania, manipulacji lub manipulowania danymi gry oraz celowego wykorzystywania systemów gier do własnych celów”. Daje to niestety bardzo zły obraz gry i tego, jak wyglądają tutejsze serwery.

MIR4 Global wystartował pod koniec sierpnia. O ile w Azji gierka działała wyłącznie na urządzeniach mobilnych, to u nas została przekształcona w pecetowy steamowy MMORPG.

Chętni? Zapraszamy TUTAJ.

Zobacz także

6 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz