MIR4 popularniejszy niż New World. Milion graczy równocześnie!

Dodany przez guru około rok temu
8 17537
MIR4 popularniejszy niż New World. Milion graczy równocześnie!

Niewiarygodne, ale prawdziwe.

Firma Wemade Entertainment poinformowała w swoim komunikacie, że w MIR4 bawi się równocześnie nawet milion botó... przepraszam graczy/użytkowników (“1,000,000 Concurrent Users”).

To oznacza, że MIR4 jest obecnie jednym z najpopularniejszych MMORPG-ów na świecie. Popularniejszym niż Elder Scrolls Online, Final Fantasy XIV, World of Warcraft czy New World. Tak, wiem jak to brzmi…

Na wynik MIR4 składa się wiele składowych. To nie tylko wersja anglojęzyczna ze Steama (136 otwartych serwerów, 61k osób online – kolejny rekord), ale także wersje azjatyckie, które wystartowały wiele miesięcy przed nami.

Jeśli to wszystko dodamy (MIR4 jest obecnie dostępny w 170 krajach), to rzeczywiście może wyjść milionów równocześnie zalogowanych użytkowników. No cóż, gratulujemy!

Zagracie TUTAJ.


A skąd takie wielkie zainteresowanie MIR4? Z powodu niesamowitej grywalności? Next-genowej grafiki? Nic z tych rzeczy.

MIR4 jest wieloplatformowym tytułem (PC +  Mobile), ponadto korzysta z technologii blockchain, dzięki czemu poprzez "granie w grę" możemy zdobywać kryptowaluty. A co za tym idzie, zarabiać realne pieniądze. To wystarczający wabik na ludzi. 


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube