Mirage Realms – świetna pikselowa gra MMORPG, w której rządzą Polacy!

Mirekkkkk

Część osób kojarzy Mirage Realms, ale cała reszta pewnie nie ma pojęcia, że na rynku istnieje taka „perełka”. 

A szkoda, bo to kawał dobrego pikselowego MMORPG, który zdecydowanie zasługuje na większą uwagę. Szczególnie teraz, gdy w przygotowaniu jest ogromny patch „zmieniający rozgrywkę o 180 stopni” (szczegóły mamy poznać wkrótce).  

Zacznijmy jednak od początku. Mirage Realms to zapoczątkowany przez 30-letniego Brytyjczyka „free-to-play MMORPG”, któremu zamarzyło się stworzenie ambitnej gry z klasycznym zacięciem. Jako inspiracja posłużyła The Legend of Zelda…

Mirage Realms przypomina Tibię, ale oferuje dużo więcej mechanik, a także nie jest tak hardkorowa (brak kary po śmierci) i tak „czasochłonna” jak dzieło CipSoftu. W Mirage Realms nie trzeba poświęcać kilku(nastu) godzin dziennie na trenowanie czy expienie. To „lajtowy” tytuł, który idealnie sprawdza się w małych dawkach. 

I co najważniejsze, jest dostępny nie tylko na PC, ale także na urządzeniach mobilnych. 

O ile na początku Mirage Realms nie miał zbyt wielu graczy, to teraz jest ich nawet 500-1000… i ta liczba cały czas idzie w górę. Czołową siłą są tutaj Polacy, więc naprawdę poczujecie się jak w domu. 

Mirage Realms znajduje się w Open Alphie, która jest darmowa i dostępna dla wszystkich. Nie jest planowany już żaden wipe, więc wasze postacie i cały dorobek przejdzie do zbliżającej się wielkimi krokami wersji 1.0. 

No to nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko zaprosić was do gry – TUTAJ

Dzięki Mateusz!

Zobacz także

20 komentarzy