MMO Ship of Heroes zawędrowało na Steama – premiera jeszcze w tym roku!

Dodany przez PefriX około rok temu
3 977
MMO Ship of Heroes zawędrowało na Steama – premiera jeszcze w tym roku!

Ship of Heroes to duchowy spadkobierca superbohaterskich MMORPG-ów, który powalczy ze złem jeszcze w tym roku. Deweloperzy zapewniają, że premiera projektu jest niezagrożona i na pewno zagramy w 2023 roku. Co więcej, gra zawędrowała również na Steama, więc nie trzeba będzie pobierać tytułu z niepewnych stron.

Warto przy tym zaznaczyć, że oryginalnie Ship of Heroes miało nie pojawić się na Steamie. Twórcy chcieli pozostać niezależni od jakiejkolwiek platformy. Niemniej w trakcie bety gracze zgłaszali uwagi dotyczące czasu pobierania gry oraz aktualizacji. Po długich dyskusjach wyszło na to, że Steam nie jest taki zły, jak go niektórzy malują i lepiej jest na nim polegać. Zwłaszcza że sami przetestowali Steama podczas bety i faktycznie, całość działała sprawniej.

Co więcej, dzięki obecności na tej platformie, jest spora szansa, że Ship of Heroes dotrze do większego grona odbiorców. Dlatego twórcy proszą o wishlistowanie projektu. Ja z kolei odsyłam na Steama, gdzie ponoć w niedługim czasie zorganizowane zostaną kolejne testy tego MMORPG-a.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube