MMORPG na podstawie Rycerzy Zodiaku nie jest już odległym marzeniem

Saint

Rycerze Zodiaku - manga autorstwa Masamiego Kurumady oraz serial anime. Opowiada ono o losach tytułowych Rycerzy Zodiaku. Główni bohaterowie to sieroty, które zostały wysłane w różne zakątki świata na trening, by zdobyć legendarne Zbroje z Brązu, zbroje obrońców Ateny. Każdy z głównych bohaterów posiada specjalną siłę oraz zbroję, która odpowiada jednej z konstelacji gwiezdnych. Cała historia zaczyna się pierwszym odcinkiem serialu, przerywanego od czasu do czasu jednym z czterech filmów, idąc przez pierwszą i drugą serię, a kończy się piątym filmem. „Rycerze Zodiaku” są dużym nawiązaniem do mitologii greckiej.

Rycerze Zodiaku nigdy nie byli tak popularni jak bohaterowie np. Dragon Balla, ale pomimo groźnej konkurencji, zdołali zbudować całkiem pokaźną liczbę oddanych i kochających fanów. To właśnie do nich kierowany jest Saint Seiya Online – oficjalny MMORPG oparty na tej mandze.

Jest tylko jeden problem albo raczej przeszkoda. 

Gra będzie dostępna w języku portugalskim, ponadto serwery Rycerzy Zodiaku zostały umiejscowione… w Brazylii. Ale przynajmniej rejestracja i download są banalnie proste, ponadto nie istnieje żadna blokada IP dla Europy. Jeśli chcecie przetestować tego MMORPG, nikt wam tego nie zabroni. Wejść, zobaczyć, sprawdzić wymagania sprzętowe... odinstalować i cierpliwie czekać na wersję europejską. 

Closed Beta rusza za dwa dni (29 sierpnia). Zapisujecie się TUTAJ

8 komentarzy