MMORPG zdominowany przez Polaków. Bloodstone ("Tibia 2") jest już z nami od roku

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
9 19237
MMORPG zdominowany przez Polaków. Bloodstone ("Tibia 2") jest już z nami od roku

Nie tylko Tibia obchodziła wczoraj swoje urodziny. 7 stycznia był także wyjątkowym dniem dla Bloodstone Online aka Bloodstone: The Ancient Curse.

Ten darmowy MMORPG – nazywany przez nas Tibią 2, Tibią 2020 lub Tibią New Edition – świętował pierwszą rocznicę istnienia na rynku.

Ten czas trzeba chyba uznać za udany. Bloodstone może nie odniósł jakiegoś spektakularnego sukcesu, ale został zauważony i doceniony. Głównie przez Polaków i Brazylijczyków, którzy – podobnie jak w oryginalnej Tibii – stanowią trzon społeczności.

Nasi rodacy rządzą na europejskim serwerze, zajmując praktycznie wszystkie czołowe miejsca w rankingu. Spójrzcie tylko na TOP10 i te swojsko brzmiące imiona. “Mojzesz”, “Konduktor”, “Inomagiczny” itd. Czołowa trójka graczy (“Rikon”, “Nerina”, “Oczel”) to także Polacy.

Polakom życzymy wytrwałości w expieniu, a całemu Bloodstone kolejnego roku, kolejnych lat w MMORPG-owym światku. Niech to będzie alternatywa dla tych, którzy szukają czegoś w tibijskim stylu, ale z lepszą grafiką oraz nowymi mechanikami. 

Zagracie TUTAJ.


PS W Bloodstone trwa właśnie Urodziny Event. Do zgarnięcia są przedmioty kolekcjonerskie oraz okolicznościowe outfity. “W międzyczasie archeolodzy badają, jak uzyskać dostęp do tajemniczych relikwii z niedostępnych wcześniej pomieszczeń Resonarium Temple”.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube