Mobilna MOBA, Honor of Kings, zapowiada dalszą globalną ekspansję

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
3 1302
Mobilna MOBA, Honor of Kings, zapowiada dalszą globalną ekspansję

Deweloperzy z TiMi Studio Group i wydawca – Level Infinite – potwierdzają, że Honor of Kings już 20 czerwca trafi w ręce graczy z kolejnych części świata. Mowa tutaj o pełnej premierze, a nie wczesnym dostępie do ich mobilnej gry MOBA. Na liście państw, w których tytuł zostanie udostępniony, znalazła się Polska.

Możecie przedpremierowo rejestrować swoje konta, współpracując przy tym w celu odblokowywania kolejnych progów i nagród. Wśród nich znajdą się takie bonusy jak darmowy bohater, waluta w grze i wiele innych dodatków, które 20 czerwca pozwolą graczom rozpocząć zabawę w świetnym stylu.

Zasady są proste — im więcej rejestracji przedpremierowych, tym więcej nagród zostanie odblokowanych, a poniżej można zapoznać się z listą bonusów. Rejestracja zajmuje dosłownie chwilkę, a można to zrobić tutaj.

Ponadto od 31 maja wszyscy gracze, którzy utworzą nowe konta, wliczając w to osoby z regionów, gdzie Honor of Kings było dostępne już wcześniej, mogą wziąć udział w losowaniu następujących nagród:

  • Nagroda główna – bohater z całym zestawem skórek
  • Pierwsza nagroda – 500 Limited Time Tokens
  • Druga nagroda – 18,888 gwiezdnych kamieni
  • Nagroda „Błogosławieństwo Słońca" – 200 diamentów dla wszystkich uczestników

Ktoś z Was w ogóle grał w Honor of Kings?


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube