[Mobilne] Noxiańskie Bractwo już szaleje w League of Legends: Wild Rift

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
3 2610

Graliście już w mobilne wydanie League of Legends? Jak Wasze wrażenia? Ja słyszałem opinie, że Wild Rift wypada lepiej niż oryginał, ale nie chce mi się w nie wierzyć. Do rzeczy jednak!

Noxus poszerza swoją dominację w League of Legends: Wild Rift i odesłał do tej roboty dwóch swoich najlepszych przedstawicieli. Darius i Draven wkraczają na pole bitwy razem ze specjalnym wydarzeniem oraz ilustrowaną opowieścią.

Historia braci ukazana została na trzynastu panelach, które odblokowujemy wykonując misje eventowe. Zmagania Noxusu obejmują w sumie 12 misji. Gracze każdego dnia znajdą w swojej kolejce 1 nową, losowo wybraną misję. Te zadania nie są dla strachliwych, więc w danej chwili można mieć tylko 3 aktywne misje. Gracze z 3 aktywnymi misjami muszą ukończyć te, które mają, aby zrobić miejsce na kolejne misje.

Za większość ukończonych misji otrzymacie 225 Niebieskich Drobinek i 1 stronę ekskluzywnego komiksu Bracia, za wyjątkiem jednej misji, która zapewnia 2 strony. Ukończenie wszystkich 12 misji zapewnia kompletną opowieść. Możecie również liczyć na nagrody w postaci ikony, 50 monet Poro, emotce, skrzyni bohatera, czy ramki.

Czas macie do 23 grudnia, więc nie zwlekajcie. Powodzenia!


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube