[Mobilne] Obchody rocznicowe w Call of Duty Mobile

[Informacja prasowa]

Call of Duty: Mobile świętuje pierwszą rocznicę w wielkim stylu, rozpoczynając nowy sezon, ekscytujące wydarzenia i otwierając nową przestrzeń społecznościową, w której gracze mogą spędzać czas.

Mając na koncie ponad 300 milionów pobrań w pierwszym roku Call of Duty: Mobile rozwinęło się z 11 map w momencie premiery do 23, z jednego trybu wieloosobowego do 27, a główna mapa Battle Royale wzrosła o około 50%. Gra została również wydana rok temu z około 200 broniami podstawowymi i dodatkowymi, a od tego czasu zwiększyła tę liczbę do 1400 i warto też dodać, że produkcja zawiera 182 grywalne postacie!

Call of Duty: Mobile Anniversary jest dostępne już teraz, zarówno na systemie Android, jak i iOS, i zawiera największy zbiór treści w historii: 

  • Nowa mapa Battle Royale - Alcatraz, znana z trybu Blackout, w grze Call of Duty: Black Ops 4 
  • Nowa przestrzeń społecznościowa dla graczy o nazwie „Klub". Jest to miejsce, w którym gracze mogą spędzać czas, spotykać się ze znajomymi i grać w różne mini gry, a wszystko to w ramach Call of Duty: Mobile 
  • Poza miesięcznym Karnetem Bojowym dostępne są oczywiście nowe mapy, przedmioty i postacie, a także cały miesiąc wydarzeń sezonowych, które zapewniają graczom zaangażowanie i rozrywkę 

Ktoś z Was gra?

Zobacz także

1 komentarzy