[Mobilne] Oblężenie Nieumarłych powraca do Call of Duty: Mobile

Tryb Oblężenie Nieumarłych powraca wraz z premierą Call of Duty: Mobile Season 9: Nightmare w środę, 20 października o godzinie 02:00 CEST. W Oblężeniu Nieumarłych gracze znowu trafią na mapę Isolated Battle Royale, wypełnioną halloweenowymi easter eggami, nowymi historiami do odkrycia i hordami zombie.

Dla tych, co chcą „zagrać w grę", w Sezonie 9, będzie dostępne nowe losowanie, do którego trafi Billy the Puppet z ikonicznej serii „Piła" wyprodukowanej przez Lionsgate i Twisted Pictures, a także inne przerażające przedmioty tematycznie związane z filmami „Piła".  Dodatkowo gracze będą mieli możliwość zdobycia 50 nowych poziomów przepustki sezonowej.

Sezon 9 rozpocznie się nową dostawą zawartości darmowej i premium, w tym premierowymi postaciami, takimi jak Nikto – Strach na Wróble i Artery – Nosferatu. W grze pojawią się także nowa funkcjonalna broń – Swordfish, nowa nagroda za serię, schematy broni, wizytówki, zawieszki, punkty Call of Duty (CP) i o wiele więcej przez cały sezon!

Mapa Halloween Standoff powraca wraz z upiornym halloweenowym wykończeniem, a Hovec Sawmill z Modern Warfare po raz pierwszy pojawi się w Call of Duty: Mobile. Otrzymamy również nowy tryb wieloosobowy, Drop Zone. W tym nowym trybie, wprowadzonym po raz pierwszy w Call of Duty: Modern Warfare 3, drużyny walczą o dominację nad wyznaczoną strefą zrzutu, która zmienia swe położenie w trakcie meczu. Drop Zone będzie dostępne w dniu premiery sezonu 9.

Dostaniemy również nowe wydarzenie tematyczne, Trick or Treat. W jego ramach gracze chodzą „od drzwi do drzwi" ze swoimi przyjaciółmi lub postaciami niezależnymi wołając cukierek albo psikus. Jeśli otrzymają psikusa, to będą musieli wykonać zadanie, aby zdobyć cukierki (punkty doświadczenia). Ale jeśli w pokoju dostaną od razu cukierka, to otrzymają też od razu punkty. Punkty doświadczenia zebrane podczas wydarzenia można wymienić na nagrody tematyczne.

Zobacz także

1 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz