[Mobilne] World of Tanks: Blitz wprowadza nowy, asymetryczny tryb PvP

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
0 1568
[Mobilne] World of Tanks: Blitz wprowadza nowy, asymetryczny tryb PvP

World of Tanks Blitz przygotowało całkowicie nowy tryb zabawy! Developerzy zapraszają do pełnego akcji trybu - Big Boss, który będzie opierał się na asymetrycznej rywalizacji PvP. Nowy tryb będzie dostępny od 3 do 6 lutego oraz od 10 do 13 lutego.

W nowym trybie bitwa toczy się dalej w formacie 7 na 7, ale każdy z członków drużyny dostanie unikatową rolę. Jeden czołg zostaje tytułowym Bossem. Jest on silny i szybki (o 30% do statystyk), ma o 50% szybsze przeładowanie i aż czterokrotnie więcej punktów zdrowia. Podczas bitwy może korzystać z dwóch umiejętności – Blast Wave odpycha wrogów i zadaje im obrażenia, a pasywny Megashot zadaje obrażenia wielu jednostkom jednocześnie. Aby zachować odpowiedni balans Boss może odrodzić się tylko dwa razy w ciągu meczu.

Reszta drużyny otrzymuje nieograniczoną liczbę respawnów, podczas których losowo przełącza się między zróżnicowanymi klasami: regenerator (uleczanie sojuszników), katalizator (zadawanie obrażeń), bomber (walka na bliski dystans) i grawiton (walka z wieloma przeciwnikami jednocześnie). Każda z nich ma swoje unikatowe umiejętności aktywne i pasywne, jest 5 poziomów ich ulepszeń.

Każde pokonanie bossa warte jest 5 punktów, a pozostałe czołgi po 1. Aby wygrać mecz należy uzbierać 30 punktów. Tryb Big Boss jest przeznaczony dla poziomów od V do X. Jeśli nie macie żadnego z nich należy wykonać specjalnie zadanie między 27 stycznia, a 1 lutego, a otrzymacie amerykański niszczyciel czołgów T67.

Więcej informacji znajdziecie tutaj. Ach i mimo dopisku [Mobilne] w tytule na potrzeby rzetelności dodam, że World of Tanks Blitz dostępne jest nie tylko na iOS oraz Androidzie, ale również na MacOS, Windowsie, czy Nintendo Switch. Niemniej należy tę grę traktować, jako mobilne, alternatywne World of Tanks.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube