Monster Hunter World kupimy jednak dużo taniej. Nie musicie wydawać 260 zł

Mhw

Nie da się ukryć, że cena pecetowego Monster Hunter World jest wysoka. Nawet bardzo wysoka. O ile większość gier Buy-To-Play kosztuje 100-150 zł, to za MHW trzeba zapłacić ponad 100 zł więcej. 

Standardowa edycja została wyceniona na Steamie na 260 zł i tyle właśnie będziemy musieli wydać w dniu premiery (9 sierpnia). 

Jeśli jednak nie jesteście jakoś szczególnie napaleni na Monster Hunter World, możecie poczekać do września, kiedy zadebiutuje pudełkowa wersja gry. Cena takiego egzemplarza będzie niższa niż cyfrowa – Cenega (polski dystrybutor) wspomniał coś około 200 zł. 

Zawsze też możecie pobawić się w pirata/hakera i pokombinować z VPN-ami. Tacy Filipińczycy płacą za Monster Hunter World tylko 30 dolarów, Polacy… dwa razy więcej. Tak niestety działa nasz ukochany Steam, gdzie każdy region ma swoją ceną za grę. 

Tylko patrzcie: 

UPDATE: Zapomnijcie o powyższym fragmencie. W sklepie CDKeys.com istnieje możliwość zakupu Monster Hunter World na PC za 170 zł (około 155 zł po aktywacji kodu rabatowego). Do takiej transakcji nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Zawsze to stówka w kieszeni, prawda? 

PS Cena cały czas rośnie. Rano było to 140 zł, teraz już 170 zł, dlatego radzimy nie zwlekać z zakupem!

UPDATE #2: w sklepie GMG również można zakupić Monster Hunter World dużo taniej niż w przypadku Steama. 40 funtów, czyli 195 zł (po rabacie będzie to 180 zł). 

Zobacz także

27 komentarzy