Monstrum 2 to zabawa w chowanego w morskiej fortecy

Dodany przez PefriX około 5 lat temu
5 3525
Monstrum 2 to zabawa w chowanego w morskiej fortecy

Asymetryczne produkcje dalej są w modzie, skoro kolejna produkcja została oficjalnie zapowiedziana. Tym razem padło na Monstrum 2, czyli kontynuację zabawy w chowanego o tym samym tytule. Spokojnie, jeśli nigdy nie słyszeliście o pierwszym Monstrum to nie jesteście w tym odosobnieni. Z tego co wyczytałem, pierwowzór wyróżniał się proceduralnie generowanymi poziomami, ale przeciwnik sterowany był przez sztuczną inteligencję.

Kontynuacja nie zmieni zasad rozgrywki, czyli wciąż cztery osoby (gracze) będą musiały uciec przed potworem (również graczem). Znaczy, klasyczny przykład asymetrycznej produkcji. Tym razem wybierzemy się na otwarte wody na których znajduje się forteca. Układ jej pomieszczeń będzie generowany losowo przy każdej potyczce, przez co nie będzie możliwości wyuczenia się ścieżek na pamięć.

W przerwie pomiędzy uciekaniem przed potworem, a próbami wydostania się z pułapki, zajmiemy się zbieraniem przedmiotów, niszczeniem przeszkód, wspinaniem się oraz szykowaniem zasadzki. Nikt bowiem nie powiedział, że czwórka ocaleńców będzie bezbronna. Nikt również nie powiedział, że tylko jeden potwór czai się w morskich zakamarkach.

Monstrum 2 zaplanowane zostało na rok 2020. Dead by Daylight powinno się bać?


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube