Monumenty Potęgi już dostępne w Legends of Runeterra z nowymi postaciami

Dodany przez PefriX prawie 4 lata temu
1 1673
Monumenty Potęgi już dostępne w Legends of Runeterra z nowymi postaciami

[Informacja prasowa]

Zestaw Zew Góry zyskuje nowy dodatek: Monumenty Potęgi! Riot wprowadza nowych bohaterów i karty, ale także nowy typ kart – lokacje – oraz rozszerzenia ścieżki regionu, nową zawartość umożliwiającą personalizację i wiele więcej. Wypróbujcie lokacje w nowym Laboratorium (Okazja lokacji) lub odkryjcie samodzielnie, co skrywają Monumenty Potęgi.

Monumenty Potęgi zawierają 40 kart kolekcjonerskich, w tym 3 bohaterów – Shyvanę, Sorakę i Tahma Kencha – a także wiele nowych funkcji i treści wzbogacających grę. Dodatek przynosi także nowy typ kart, czyli lokacje, które reprezentują potężne miejsca Runeterry i umożliwiają wyjątkowe i przełomowe zagrania.

Monumenty Potęgi wchodzą w skład zestawu Zew Góry. Kolejny dodatek pojawi się w grudniu. Do czasu premiery trzeciego dodatku i skompletowania całego zestawu Zewu Góry wszystkie regiony (w tym Targon) będą miały jednakową liczbę bohaterów i niemal taką samą liczbę innych kart.

Ścieżki regionów Targonu, Bilgewater i Demacii zostały wydłużone, aby gracze mogli sięgnąć po wszystkich nowych bohaterów i karty w Monumentach Potęgi.

  • Ścieżka Targonu zostanie wydłużona z 20 do 25 poziomów - teraz można też zdobyć nowy, darmowy rewers Targonu po dotarciu do końca ścieżki tego regionu.
  • Ścieżki Bilgewater i Demacii zostaną wydłużone z 25 do 29 poziomów - nowe poziomy tych regionów będą dostarczać jedynie karty Zewu Góry (z obu dodatków), aż do odblokowania wszystkich.
  • Poziomy ścieżek dodane do ostatnich dodatków Freljordu i Wysp Cienia (25-29) nie są już powiązane z kartami Zewu Góry (teraz w łupach może wypaść wszystko).

W patchu 1.12 Riot eksperymentuje z szybszą rotacją w Laboratoriach. W pierwszym tygodniu po premierze dodatku będziecie mogli wypróbować talie zbudowane wokół najnowszych lokacji z Monumentów Potęgi. W kolejnym tygodniu wraca Wasz stary ulubieniec wraz z kilkoma poprawkami – ARAM.

ARAM wróci do gry, ale z pewną modyfikacją. Zamiast tworzyć talię, wymieńcie karty (dostępnych będzie wielu bohaterów) i stwórzcie w ten sposób pierwszą rękę, jak i całą talię. Bohaterowie z najnowszego dodatku dołączyli do walki, a ci praktycznie niewybierani zostali usunięci z puli kart.

Monumenty Potęgi wprowadzają nowy sezon rankingowy, a także rankingowe ikony za ostatni sezon, które będą przyznawane w zależności od osiągniętej rangi. Dodane zostają również cztery nowe archetypy do puli ekspedycji, a wraz z nimi nowi bohaterowie, lokacje oraz strategie podkreślające wyjątkowość tego dodatku.

Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube