Mordhau pozamiatał Steama. Multum graczy i świetne oceny!

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
14 12632
Mordhau pozamiatał Steama. Multum graczy i świetne oceny!

Mordhau świętuje. Poprawka. Firma Triternion świętuje. Ich nowa „pierwszoosobowa sieciowa gra akcji” okazała się ogromnym sukcesem. 

W godzinach szczytu mamy 60 tys. równocześnie zalogowanych osób (dzisiaj pewnie padnie kolejny rekord CCU), co daje mu miejsce w TOP10 najpopularniejszych gier na Steamie. 

Ponadto według strony SteamSpy.com liczba sprzedanych egzemplarzy zbliżyła się (lub już przekroczyła) pół miliona. Nieźle, prawda? Przecież od premiery minął dopiero tydzień. UPDATE: Mordhau wylądowal także na szczcie bestsellerów Steam w tym tygodniu!

To wszystko dowodzi jednego. Na rynku był ogromny popyt na tego typu produkcję (z mieczami, łukami i ogólną nawalanką). Chivalry: Medieval Warfare było fajne, ale straciło już swój urok. Nadszedł Mordhau i pozamiatał:)

Liczby liczbami, ale równie ważne, o ile nie najważniejsze są oceny graczy (na obecną chwilę prawie 80% pozytywnych recenzji na Steamie). Wszyscy, no prawie wszyscy chwalą Mordhau. Mieliśmy pewne problemy na początku (głównie z serwerami), ale sprawa została już załatwiona. Nic tylko grać!

Zapraszamy TUTAJ


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube