Mortal Online 2 rusza z płatnym Early Accessem bez abonamentu! Coś dla fanów ostrego PvP!

Ss 6cdc017ecc42396dcd0adf36f6436b5b1c93481c.1920x1080

Na portalu regularnie pojawia się garść marud, które narzekają na współczesne gry MMORPG. Nie powiem, część zarzutów jest słusznych i faktycznie, jest na co kręcić nosem. Niemniej narzekacie są przerażeni casualizacją gatunku oraz brakiem PvP w sporej ilości gier. Ale nie takie PvP instancjonowanego – mowa tutaj o otwartej rywalizacji z ewentualnym podziałem na frakcje, ale niekoniecznie. A jak już można utracić sprzęt w wyniku poniesienia porażki w walce to już w ogóle są oni szczęśliwi!

Jeśli taki rodzaj rozrywki jest Waszym kawałkiem chleba to powinniście zainteresować się Mortal Online 2, stawiające na ostre PvP. Weźcie jednak pod uwagę, że ten typ zabawy nie jest dla wszystkich. Może przez to okazać się, że nie znajdziecie na serwerach tysięcy osób gotowych do ścierania się na polach bitwy o chwałę.

Omawiana produkcja oficjalnie zadebiutuje 25 stycznia. Twórcy zarzekali się, że Mortal Online 2 nie pojawi się w Early Accessie na Steamie, bowiem wyniki gry z bety były obiecujące. No więc najwidoczniej zmienili zdanie. Tego MMORPG-a znajdziecie na wspomnianej platformie i możecie go nabyć za niecałe 40 dolarów, czyli u nas około 143 złote.

Zanim jednak kupicie Mortal Online 2 to pamiętajcie, że jest to gra Pay-to-Play. Znaczy, JESZCZE NIE JEST, ale będzie. Early Access nie wymaga opłacania abonamentu, ale po premierze trzeba będzie kupować comiesięczną subskrypcję, aby grać. Jeśli teraz nabędziecie ten tytuł to otrzymacie miesiąc abonamentu za darmo, hurra?

Early Access Mortal Online 2 traktowany jest jak beta, więc Wasze postępy z tego etapu nie zostaną przeniesione po premierze. W zamian za to twórcy przygotują sporo atrakcji w grze, aby społeczność miała co robić. Zainteresowanych grą zapraszam tutaj.

Zobacz także

22 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz