Mortal Online 2 sprzedało ponad 110 000 kopii gry i trafiło do TOP 10 na Steam!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
6 2216
Mortal Online 2 sprzedało ponad 110 000 kopii gry i trafiło do TOP 10 na Steam!

Mortal Online 2 wystartował już ponad tydzień temu i może nie zrobił takiego zamieszanie jak New World, tak wciąż ten hardcore PvP MMORPG może pochwalić się dobrym wynikiem. Deweloperzy poinformowali, że ich produkcja rozeszła się w ilości ponad 110 000 kopii oraz zadebiutowała na Steamie na czwartej pozycji, jeśli chodzi o zainteresowanie.

Ekipa przyznaje, że Mortal Online 2 może i nie zadebiutowało najlepiej, jeśli chodzi o stabilność oraz dostęp do serwerów, ale twórcy są przekonani, że będzie tylko lepiej. Zatrudniono nowe osoby, aby sprawniej uporać się z bolączkami, a także odroczono przymus opłacenia abonamentu w ramach zadość uczynienia za premierowe problemy.

Deweloperzy są ponoć zadowoleni z debiutu Mortal Online 2, a ich głównym celem jest dobicie do 300 000 aktywnych graczy w miesiącu. Czy jest to wykonalne zadanie? Wbrew pozorom tak, ale wszystko zależy od samej gry oraz marketingu dookoła niej. Jeśli chcecie ją sprawdzić oraz pograć z polską społecznością to zapraszam do rodzimej gildii.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube