Mortal Online 2 wprowadza system łowców nagród, więc uważajcie

Dodany przez PefriX ponad rok temu
0 1433
Mortal Online 2 wprowadza system łowców nagród, więc uważajcie

Mortal Online 2 opiera się dookoła PvP, ale nie oznacza to, że na złe zachowania będzie przymykane oko. Dlatego deweloperzy zmieniają swoją politykę reagowania na przypadki łamania regulaminu gry. Dotychczas za jednokrotny wybryk otrzymywało się ostrzeżenie. Pod warunkiem oczywiście, że była to faktycznie „drobna rzecz”. Jeśli nie zmieniło się swojego zachowania to zespół wlepiał tymczasowego bana, a następnie permanentne wykluczenie z gry. Niemniej była to ostateczność i faktycznie należało sobie zapracować na taką "nagrodę".

Ekipa z StarVault postnaowiła jednak zmienić nieco podejście. Już nie otrzymacie pisemnego ostrzeżenia za pierwsze złamanie przepisów. Zamiast tego od razu zgarniecie tymczasowego bana na 3 dni w Mortal Online 2. Jeśli jeszcze raz zostaniecie złapani na byciu gagatkiem, wtedy zrobicie sobie dwutygodniową przerwę od zabawy. Do trzech razy sztuka? Tutaj niezmiennie permanentny ban. Oczywiście może zdarzyć się tak, że przesadzicie, wtedy pełne wykluczenie z gry może wystąpić natychmiastowo.

Zespół stawia na transparentność, dlatego będzie publikował informacje na temat tego, ile osób zostało zbanowanych w Mortal Online 2 przez ich automatyczny system lub manualną interwencję GM-a. Czujcie się zatem ostrzeżeni i nie rozrabiajcie, zwłaszcza, że do tego MMORPG-a trafiło ostatnio kilka nowości. Szkoda byłoby z nich nie skorzystać, otrzymując bana za głupie zachowanie, prawda?


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube