Mortal Online 2 zapowiada testy stresowe i zwiększa ilość testerów alfa

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
2 1798
Mortal Online 2 zapowiada testy stresowe i zwiększa ilość testerów alfa

Wygląda na to, że Mortal Online 2 jest bliżej niż dalej i to dobra wiadomość, bowiem to jeden z tych projektów, których przyszłość jest niepewna. Od dłuższego czasu bowiem powstają, ale konkretnych terminów nikt nie podaje. W tym przypadku wszystko wskazuje na to, że sytuacja się naprostowała i jest nadzieja dla Mortal Online 2!

Od jakiegoś czasu dostępna jest alfa Mortal Online 2, koncentrująca się na systemie walki. Deweloperzy informują, że zwiększają ilość graczy dopuszczonych do testów. Co więcej na horyzoncie są również testy stresowe. Będzie to techniczna beta, która sprawdzić ma wydajność serwerów, ale jak i wszystkich systemów w Mortal Online 2. Nie mylcie ją jednak z normalnymi testami beta.

Techniczna beta zaplanowana została na końcówkę 2020 roku. Zainteresowanych zapraszam tutaj. Podobno wszystkie osoby chcące sprawdzić grę mogą liczyć na możliwość zagrania. Kiedy podany zostanie dokładny termin testów, na kilka dni przed rozesłane zostaną klucze na Steama, uprawniające do grania przez kilka dni.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube