Może i w Destiny 2 wystartował Panteon, ale wkrótce nie zagracie na Windows 7 lub 8

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
7 1034
Może i w Destiny 2 wystartował Panteon, ale wkrótce nie zagracie na Windows 7 lub 8

Jako część dodatku Destiny 2: W stronę Światła, ruszyło nowe wydarzenie Panteon, czyli starcie z bossami typu PvE, w którym mogą wziąć udział wszyscy, którzy nie obawiają się rywalizować o chwałę. Poziom trudności tego wydarzenia będzie rosnąć. Zacznie się od czterech bossów w najazdach w pierwszym tygodniu, a skończy na ośmiu kolejnych bitwach z bossami w tygodniu 4.

Panteon pozwoli Strażnikom i Strażniczkom kończącym określone Triumfy zdobywać szereg wartościowych nagród, w tym broń typu adept z najazdów i egzotyczny sprzęt. Osiągnięcie wyniku platynowego zaowocuje nagrodami najwyższego poziomu i jest niezbędne do zdobycia szacownego tytułu Pogromcy lub Pogromczyni bogów.

Poza tym do Destiny 2 przybędą trzy nowe mapy PvP: Cirrus Plaza, Eventide Labs oraz Dissonance. Dodane zostaną już 7 maja i zasilą grę playlistą „New Territory” dla zabawy 3 na 3. Bungie poinformowało również, że ich sieciowa produkcja rezygnuje ze wsparcia dla starszych systemów operacyjnych. Od 4 czerwca nie zagracie już na Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1.

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube