Możecie kupić oficjalny toster z Destiny 2

Toaster still

Toster robi tosty, czy grzanki? Sprawdziłem oficjalną informację w Internecie i ten przypieczony, wyskakujący chleb nazywany jest tostami i odpowiada za niego toster. Opiekacz (lub sandwicher) z kolei odpowiada za te składane kanapki, zwane czasami sandwichami. Wiec opiekacz i toster to nie są synonimy! To ważna sprawa, bo podobno ludzie często nie rozróżniają tych kompletnie odmiennych urządzeń.

Skoro już wszyscy się doedukowaliśmy, to teraz możecie iść i kupić toster z Destiny 2 (tak, toster, nie opiekacz). W czerwcu 2020 r. społeczność Destiny zebrała ponad 800 000 USD dla Dziecięcego Szpitala Klinicznego St. Jude, podczas prowadzonej przez Bungie transmisji na żywo wspierającej Gaming Community Expo (GCX). W trakcie transmisji ekipa ogłosiła, że jeśli osiągnięty zostanie próg 777 777,77 USD, zajmą się przygotowaniem oficjalnego tostera Destiny. Słowa zatem trzeba było dotrzymać!

„Ciężki kawałek chleba!” – zaczęło się od głupawego memu w społeczności, dotyczącego zdobywania boskich statystyk łupów, a teraz przerodziło się to w fizyczny toster Destiny, który można kupić w sklepie Bungie. Co więcej, 10 procent zysków ze sprzedaży tostera Destiny zostanie przekazanych Dziecięcemu Szpitalowi Klinicznemu St. Jude.

W dedykowanym tosterze faktycznie będzie można wypiec symbol Destiny na chlebku. Tak, do tostera dołączany jest darmowy pojemnik na kanapki, dzięki czemu Wasza wałówka będzie bezpieczna, gdy będziecie wykonywać zadania. Aha, do tego dochodzi fajny emblemat w grze: Przypalone krawędzie. Koszt takiego urządzenia? 85 dolarów/88 euro. Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Ze swojej strony dodam, że to świetna akcja marketingowa, tak jak lodówki Xbox.

Zobacz także

8 komentarzy